EET-HC2E391JA
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2E391JA
EET-HC2E391JA Hakkında
Panasonic EET-HC2E391JA, 390 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajı ile güç uygulamaları, endüstriyel cihazlar ve genel amaçlı elektronik devreler için tasarlanmıştır. Snap-In radial montaj tipine sahip olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saatlik ömrü ve 1.82A (10 kHz) ripple current kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ve 425mOhm ESR değerleri standart endüstriyel uygulamalar için uygun özellikleri sunar. Yaşlandırılmış parça olup, yeni tasarımlarda yerine konan versiyonları bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 425mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V