EET-HC2E391HF
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EET-HC2E391HF
EET-HC2E391HF Hakkında
Panasonic EET-HC2E391HF, 390µF kapasitansı ve 250V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tasarımı ile PCB'ye dikey montaj için uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan kondansatör, -40°C ile +105°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında işletilmektedir. 105°C'de 2000 saatlık ömür süresi, güç kaynakları, frekans dönüştürücüler, audio amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde enerji depolama ve filtreleme işlevleri için uygundur. 120 Hz'de 425mOhm ESR ve 10 kHz'de 1.68A ripple akım kapasitesi teknik performans parametreleridir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 425mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.68 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V