EET-HC2E391HA
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2E391HA
EET-HC2E391HA Hakkında
Panasonic EET-HC2E391HA, 390µF kapasitanslı, 250V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal kasa tipinde tasarlanmıştır ve through-hole montajına uyumludur. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışmaya izin verir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 120Hz'de 425mOhm ESR değerine ve 1.3A (120Hz) ile 1.82A (10kHz) ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtrelem devreleri ve şebeke uygulamalarında kullanıma uygundur. Komponent şu anda üretim dışıdır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 425mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V