EET-HC2E331HA
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2E331HA
EET-HC2E331HA Hakkında
Panasonic EET-HC2E331HA, 330µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür @ 105°C özellikleriyle genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda tercih edilir. 502mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 1.68A @ 10kHz ripple current kapasitesi mevcuttur. Bileşen şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 502mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.68 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V