EET-HC2E331CA
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2E331CA
EET-HC2E331CA Hakkında
Panasonic EET-HC2E331CA, 330 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Radial, Snap-In paket tipi ile through-hole montajına uygundir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 502mOhm ESR değerine, 10kHz'de 1.68A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 502mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.68 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V