EET-HC2E271HA
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2E271HA
EET-HC2E271HA Hakkında
Panasonic EET-HC2E271HA, 270 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radyal, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saatlik ömür ile uzun süreli güvenilir operasyon sağlar. 120Hz'de 614mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanılabilir. Snap-in kasa tasarımı manuel montajı kolaylaştırır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 614mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V