EET-HC2E182EF
CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2E182EF
EET-HC2E182EF Hakkında
Panasonic EET-HC2E182EF, 1800µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu paketlemesi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 92mOhm ESR (120Hz'de) özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 2.5A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 92mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V