EET-HC2D821JA
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2D821JA
EET-HC2D821JA Hakkında
Panasonic EET-HC2D821JA, 820 µF kapasitanslı, 200V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde güç kaynakları, filtre ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır. 243mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışır, 2.856A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. Zamanla üretimi durdurulmuş (obsolete) bir bileşen olup, retro ve legacy sistem onarımlarında kullanılan endüstriyel stoktur.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 243mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.856 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V