EET-HC2D821BA
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2D821BA
EET-HC2D821BA Hakkında
Panasonic EET-HC2D821BA, 820µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi sayesinde panellere ve devrelerine hızlı monte edilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışan ve 105°C'de 2000 saat ömrü olan bu kondansatör, 120Hz'de 2.04A ve 10kHz'de 2.86A ripple akımı taşıyabilir. ESR değeri 120Hz'de 243mOhm'dur. ±20% tolerans ile standart endüstriyel uygulamalarda tercih edilir. Not: Bu ürün kullanımdan kaldırılmış (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 243mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.86 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V