EET-HC2D681JA
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2D681JA
EET-HC2D681JA Hakkında
EET-HC2D681JA, Panasonic tarafından üretilen 680 µF kapasiteli, 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 293mOhm olarak belirlenmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. 10kHz'de 2.45A ve 120Hz'de 1.75A ripple akım taşıyabilir. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir bileşendir. Ancak ürün obsolete (üretimden kaldırılmış) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 293mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.45 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V