EET-HC2D681HA
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2D681HA
EET-HC2D681HA Hakkında
Panasonic tarafından üretilen EET-HC2D681HA, 680µF kapasitanslı, 200V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 293mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 2.45A ripple current kapasitesi 10kHz'de çalışabilir. -40°C ile +105°C arasında işletme sıcaklığı aralığında kullanılabilen kondansatör, 2000 saat ömür garantisi ile 105°C'de hizmet verir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu komponent güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 293mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.45 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V