EET-HC2D681BA
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2D681BA
EET-HC2D681BA Hakkında
Panasonic EET-HC2D681BA, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Radial, snap-in montaj türüne sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 2000 saatlik yaşam süresüne (105°C'de) sahiptir. 293mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 1.75A ripple akımı kapasitesiyle güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ve yüksek frekans ripple akımı özellikleri (2.45A @ 10kHz) ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 293mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.45 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V