EET-HC2D471BA
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2D471BA
EET-HC2D471BA Hakkında
Panasonic EET-HC2D471BA, 470 µF kapasitansı ve 200 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tasarımı ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 423 mOhm ESR değeri ve 1.45 A ripple current (120 Hz) kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Bileşen mevcut durumu itibariyle üretim dışıdır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 423mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.03 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V