EET-HC2D391BA
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2D391BA
EET-HC2D391BA Hakkında
Panasonic EET-HC2D391BA, 390 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu radyal snap-in kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 2000 saatlik ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilenir. ESR değeri 120Hz'de 510mOhm, ripple akımı kapasitesi 10 kHz'de 1.83A ve 120Hz'de 1.31A'dir. -40°C ile +105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yer alabilir. Through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 510mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.83 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V