EET-HC2D122LA
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2D122LA
EET-HC2D122LA Hakkında
Panasonic EET-HC2D122LA, 1200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paket tipinde gelen bileşen, through-hole montajına uygun olup, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi ve ±20% tolerans değerine sahiptir. 120 Hz'de 2.65 A, 10 kHz'de 3.71 A ripple akımı kapasitesine sahip olup, 180 mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilebilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.71 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V