EET-HC2D122DA
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2D122DA
EET-HC2D122DA Hakkında
Panasonic EET-HC2D122DA, 1200 µF kapasitansı ve 200V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye direk takılabilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömür garantisine sahip olup, 105°C'de güvenilir performans sunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 166mOhm olup, ripple akım kapasitesi 10kHz'de 3.71A ve 120Hz'de 2.65A'dir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarında kullanılmaktadır. Cihazın Panasonic tarafından üretimi durdurulmuştur (obsolete durum).
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.71 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V