EET-HC2D122CA
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2D122CA
EET-HC2D122CA Hakkında
Panasonic EET-HC2D122CA, 1200 µF kapasitanslı, 200V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama amaçlı olarak kullanılır. -40°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 120Hz'de 2.65A ve 10kHz'de 3.71A ripple akım kapasitesine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 166mOhm'dur.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.71 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V