EET-HC2D102LA
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2D102LA
EET-HC2D102LA Hakkında
Panasonic EET-HC2D102LA, 1000 µF kapasitansı ve 200 V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 216 mOhm ESR değerine sahip bu kondansatör, 120 Hz'de 2.3 A ve 10 kHz'de 3.22 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devreleri gibi endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanıma uygundur. Dikkat: Bu ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 216mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V