EET-HC2D102KA
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2D102KA
EET-HC2D102KA Hakkında
Panasonic EET-HC2D102KA, 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay entegrasyon sağlar. 2000 saat yaşam süresi 105°C'de, -40°C ile +105°C arasında güvenilir çalışma performansı sunar. ESR değeri 199mOhm @ 120Hz, ripple akımı 3.22A @ 10kHz ve 2.3A @ 120Hz'dir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanılır. Bileşen artık üretimi durmuştur (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V