EET-HC2D102JF
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2D102JF
EET-HC2D102JF Hakkında
Panasonic EET-HC2D102JF, 1000 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile Through Hole uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve devreler arası bağlantılarda tercih edilir. ±20% toleranslı bu kondansatör, 3.22 A ripple akımı kapasitesine ve 199mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında stabil performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V