EET-HC2D102HA
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2D102HA
EET-HC2D102HA Hakkında
EET-HC2D102HA, Panasonic tarafından üretilen 1000µF kapasiteli, 200V rated voltaj ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile radial, snap-in kasa yapısına sahiptir. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi 105°C'de belirtilmiştir. 120Hz'de 199mOhm ESR değeri, 10kHz'de 3.22A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses cihazları ve endüstriyel elektronik devrelerde filtreleme ve enerji depolama için kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. Ürün durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V