EET-HC2D102BA
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2D102BA
EET-HC2D102BA Hakkında
Panasonic EET-HC2D102BA, 1000µF kapasitanslı 200V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanmış olup through-hole montajı için uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışır ve 2000 saat ömür süresine (105°C'de) sahiptir. 199mOhm ESR değeri ve yüksek ripple akım kapasitesi (3.22A @ 10kHz) ile güç kaynakları, güç dönüştürücüler ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. Bileşen obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V