EET-HC2C471BA
CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2C471BA
EET-HC2C471BA Hakkında
Panasonic EET-HC2C471BA, 470 µF kapasitanslı, 160V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 423mOhm ESR değerine ve -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. Yüksek frekansta (10 kHz) 1.96A, düşük frekansta (120 Hz) 1.4A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi ile endüstriyel ve ticari uygulamalarda enerji depolama ve filtrelleme işlevleri görmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 423mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.96 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V