EET-HC2C332LA
CAP ALUM 3300UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2C332LA
EET-HC2C332LA Hakkında
EET-HC2C332LA, Panasonic tarafından üretilen 3300µF kapasitansı ve 160V nominal voltajı ile belirtilmiş radyal snap-in tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 70mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülmüş düşük seri direnç özelliğine sahiptir. 10kHz'de 4.62A ve 120Hz'de 3.3A ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. 2000 saat ömür be105°C'de sağlanmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans değeri ile sunulmaktadır. Bileşen artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.62 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V