EET-HC2C222LA
CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2C222LA
EET-HC2C222LA Hakkında
Panasonic EET-HC2C222LA, 2200 µF kapasitansine sahip radyal snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kondansatör -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresine sahiptir. 98mOhm ESR değeri ile 10 kHz'de 4.06A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through Hole montaj türü ve ±20% tolerans değeri ile endüstriyel ve ticari elektronik uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 98mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.06 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V