EET-HC2A122HJ
CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2A122HJ
EET-HC2A122HJ Hakkında
Panasonic EET-HC2A122HJ, 1200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100 V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Snap-in tipi radyal kutu yapısına sahip, through-hole montaj uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 2.07 A ve 120 Hz'de 1.8 A ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı elektronik uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyali düzenleme işlevlerinde kullanılır. Kapsüle yerleştirilmiş tasarımı sağlam mekanik yapı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.07 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V