EET-EE2W101JJ
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-EE2W101JJ
EET-EE2W101JJ Hakkında
Panasonic EET-EE2W101JJ, 100µF kapasitanslı, 450V rated gerilim için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipiyle through-hole montajına uygun olup, -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi belirtir. 100 kHz'de 1.33A, 120 Hz'de 380mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme uygulamalarında kullanılır. Mevcut durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.33 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V