EET-ED2W820CA
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-ED2W820CA
EET-ED2W820CA Hakkında
Panasonic EET-ED2W820CA, 82 µF kapasitanslı, 450V rated voltage'lı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 1.617 Ohm ESR değeri (120 Hz'de) ve ±20% tolerans özelliğine sahiptir. 100 kHz'de 1.14 A, 120 Hz'de 800 mA ripple akımını kaldırabilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreler ve AC/DC dönüştürücülerde sıkça uygulanır. Çözülmüş (obsolete) durum nedeniyle yerini yeni ürünlerle değiştirme gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.617Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.14 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V