EET-ED2W391EA
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-ED2W391EA
EET-ED2W391EA Hakkında
Panasonic EET-ED2W391EA, 390µF kapasitansına sahip 450V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal kasa tipi ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantilidir. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. 120Hz'de 1.97A ve 100kHz'de 2.82A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeriyle sunulan bu kondansatör, ESR değeri 120Hz'de 340mOhm olan yüksek frekanslı devrelerde ve güç devrelerinde uygulanabilir. Ürün aktif üretimde bulunmamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 340mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.82 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.97 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V