EET-ED2W271EA
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-ED2W271EA
EET-ED2W271EA Hakkında
Panasonic EET-ED2W271EA, 270 µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB'lere yerleştirilir. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür süresi (105°C'de) sunar. 1.72 A @ 120 Hz ve 2.45 A @ 100 kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. ESR değeri 491 mOhm @ 120 Hz'dir. -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Ürün status'u obsolete'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 491mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.45 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V