EET-ED2W271DA
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-ED2W271DA
EET-ED2W271DA Hakkında
Panasonic EET-ED2W271DA, 270 µF kapasitanslı, 450V nominal gerilim ile tasarlanmış radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile pano veya PCB'ye kolay sabitlenebilir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat yaşam süresi, -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 120 Hz'de 1.72A, 100 kHz'de 2.45A ripple akım kapasitesine ve 120Hz'de 491mOhm ESR değerine sahip olup, endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 491mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.45 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V