EET-ED2W181BA
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EET-ED2W181BA
EET-ED2W181BA Hakkında
Panasonic EET-ED2W181BA, 180 µF kapasitansı ve 450V nominal gerilimi olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 737mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 120Hz'de 1.12A, 100kHz'de 1.6A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında çalışabilir. Through-hole montaj tipiyle PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% kapasite toleransı ile sunulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 737mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V