EET-ED2W151DA
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-ED2W151DA
EET-ED2W151DA Hakkında
Panasonic EET-ED2W151DA, 150 µF kapasitansı ve 450V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kutusu ile Through Hole montajına uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür tasarımına sahiptir. 120 Hz'de 884mOhm ESR değeri ve 100 kHz'de 1.53 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur. Parça durumu olarak 'Obsolete' olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 884mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.53 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V