EET-ED2G561EA
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-ED2G561EA
EET-ED2G561EA Hakkında
Panasonic EET-ED2G561EA, 560 µF kapasitansına ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile Radial, Can - Snap-In paketleme formatında sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 237mOhm ESR değeri ve ±20% toleransla belirtilen kapasitans, düşük frekans uygulamalarında 2.35 A, yüksek frekans uygulamalarında 3.36 A ripple akım kapasitesi sağlar. Genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur. Parça durumu: Obsolete.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 237mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.36 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V