EET-ED2G391EA
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-ED2G391EA
EET-ED2G391EA Hakkında
Panasonic EET-ED2G391EA, 390 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400 V rated voltajı ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılan genel amaçlı bir bileşendir. Radial, can snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı montajı sağlar. -25°C ile 105°C çalışma sıcaklık aralığında 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 340 mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile devre tasarımında stabilite sağlar. 2.64 A @ 100 kHz ripple akım kapasitesi yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılabilirliğini gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 340mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.64 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V