EET-ED2G271EA
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-ED2G271EA
EET-ED2G271EA Hakkında
Panasonic EET-ED2G271EA, 270µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay entegrasyonu sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığını destekler ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 1.56A ve 100 kHz'de 2.23A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre uygulamalarında kullanılabilir. ESR değeri 120Hz'de 491mOhm'dur. Ürün artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 491mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.23 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.56 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V