EET-ED2G151BA
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-ED2G151BA
EET-ED2G151BA Hakkında
Panasonic EET-ED2G151BA, 150 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 3000 saat ömürlüdür (105°C'de). -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. ESR değeri 884mOhm @ 120Hz'dir. Ripple current özelliği 1.07A @ 120Hz ve 1.53A @ 100kHz'dir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve AC uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuştur (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 884mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.53 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V