EET-ED2G121JJ
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-ED2G121JJ
EET-ED2G121JJ Hakkında
Panasonic EET-ED2G121JJ, 120 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial, can snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% toleransla ve -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 50 kHz'de 1.46 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı elektronik devrelerde uygulanır. Maksimum ripple current 120 Hz'de de 1.46 A'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.46 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.46 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V