EET-ED2E681DA
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-ED2E681DA
EET-ED2E681DA Hakkında
Panasonic EET-ED2E681DA, 680 µF kapasitanslı, 250V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal montaj tipi ile PCB'lere kolay entegre edilebilir. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar. 105°C'de 3000 saat ömür süresi özelliği ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 120 Hz'de 2.42 A ve 100 kHz'de 3.45 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ESR değeri 219 mOhm olarak belirlenmiştir. Ürün şu an piyasada bulunmamaktadır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 219mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.45 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V