EET-ED2E391CA
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-ED2E391CA
EET-ED2E391CA Hakkında
Panasonic tarafından üretilen EET-ED2E391CA, 390 µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'ye dikey yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür ile orta vadeli uygulamalar için uygundur. ESR değeri 383mOhm @ 120Hz olup, düşük frekans uygulamalarında 1.71A ve yüksek frekans uygulamalarında (100 kHz) 2.44A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına ve ±20% toleransa sahip bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, filtre devreleri ve analog uygulamalarında kullanılır. Parça obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 383mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.44 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V