EET-ED2E391BA
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-ED2E391BA
EET-ED2E391BA Hakkında
Panasonic EET-ED2E391BA, 390 µF kapasitansına ve 250V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kuruluşa sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 105°C'de 3000 saatlik ömre sahip olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sağlar. 120Hz'de 383mOhm ESR değeri ve 100kHz'de 2.45A ripple akım kapasitesiyle çeşitli frekans uygulamalarına uyarlanabilir. ±20% toleransla üretilen bu bileşen, yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 383mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.45 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V