EET-ED2D182EA
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-ED2D182EA
EET-ED2D182EA Hakkında
Panasonic EET-ED2D182EA, 1800µF kapasiteli 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 83mOhm olarak belirtilmiştir. Cihazın çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasındadır. 120Hz düşük frekans ripple akımı 3.84A, 100kHz yüksek frekans ripple akımı ise 5.48A'dır. Ürün statüsü obsolete olup, eski tasarımlar veya replacement uygulamalarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 83mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.48 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.84 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V