EEH-ZK1V331V
CAP ALUM POLY 330UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEH-ZK1V331V
EEH-ZK1V331V Hakkında
Panasonic EEH-ZK1V331V, 330µF kapasitanslı alüminyum polimer hibrit kondansatördür. 35V nominal gerilim değeri ile otomotiv uygulamalarında kullanılan SMD tip radyal kasa yapısında tasarlanmıştır. 20mOhm düşük ESR değeri sayesinde güç dönüşüm devrelerinde, anahtarlamalı güç kaynakları (SMPS), DC-DC dönüştürücüler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. AEC-Q200 automotive sertifikasyonuna sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sınırlarına ve 125°C'de 4000 saat yaşam süresine sahiptir. 100 kHz'de 2.8A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.8 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 35 V