EEH-ZF1E271V
CAP ALUM POLY HYB 270UF 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EEH-ZF1E271V
EEH-ZF1E271V Hakkında
Panasonic EEH-ZF1E271V, 270µF kapasitanslı alüminyum polimer hibrit kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış, Surface Mount (SMD) montaj türü kullanılmaktadır. AEC-Q200 standartlarını karşılayan bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanım için onaylanmıştır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir ve 150°C'de 1000 saatlik ömür süresi garanti edilmektedir. 20mOhm ESR değeri ile yüksek frekansta (100 kHz'de 1A) ve düşük frekansta (100 Hz'de 150mA) ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 25 V