EEH-ZC1V330V
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEH-ZC1V330V
EEH-ZC1V330V Hakkında
Panasonic EEH-ZC1V330V, 33 µF kapasitanslı alüminyum hibrit polimer kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, surface mount paketinde sunulmaktadır. 60 mOhm düşük ESR değeri ve 900 mA yüksek frekans ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı uygulamalarında, filtrele ve stabilizasyon amaçlı kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 4000 saat ömür garantisi ile otomotiv uygulamalarına uygundur. AEC-Q200 kalifikasyonuna sahip bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 35 V