EEH-ZC1V101V
CAP ALUM HYB 100UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEH-ZC1V101V
EEH-ZC1V101V Hakkında
EEH-ZC1V101V, Panasonic tarafından üretilen 100 µF kapasiteli, 35V rated alüminyum hibrit polimer kondansatördür. SMD paket tipi ile PCB'ye yüzey montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, 27mOhm düşük ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında etkin performans gösterir. -55°C ile 125°C arasında işletim sıcaklığında güvenli çalışmaktadır. 4000 saat ömür süresi 125°C'de sağlanmıştır. 100 kHz'de 1.6A ripple akımı ve 100 Hz'de 240mA ripple akımı kapasitesi bulunur. AEC-Q200 sertifikasyonlu olup otomotiv uygulamalarında kullanım için uygun ve onaylanmıştır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 35 V