EEH-AZF1J330B
CAP ALUM POLY 33UF 20% 63V T/H
Seri / Aile Numarası
EEH-AZF1J330B
EEH-AZF1J330B Hakkında
Panasonic EEH-AZF1J330B, 33µF kapasitanslı, 63V rated alüminyum polimer hybrid kondansatördür. Through-hole montajı ile radyal can paketinde sunulan bu bileşen, otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olan kondansatör, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir ve 150°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 40mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 100 kHz'de 650mA ve 100 Hz'de 65mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 650 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 63 V