EEH-AZC1J680B
CAP ALUM POLY 68UF 20% 63V T/H
Seri / Aile Numarası
EEH-AZC1J680B
EEH-AZC1J680B Hakkında
Panasonic EEH-AZC1J680B, 68 µF kapasitansli alüminyum polimer (hybrid) kondansatördür. 63V nominal gerilime ve ±20% toleransla tasarlanmıştır. Through-hole radyal kutu paketlemesi ile kullanılan bu kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. 30mOhm ESR değeri ile düşük empedans özelliği gösterir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 4000 saat ömür süresi garanti eder. 100 kHz'de 1.4A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalarda, 100 Hz'de 210mA ripple akım kapasitesi ile düşük frekanslı uygulamalarda kullanılabilir.
Applications Automotive
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 63 V