EEH-AZA1V101B
CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V T/H
Seri / Aile Numarası
EEH-AZA1V101B
EEH-AZA1V101B Hakkında
Panasonic EEH-AZA1V101B, 100 µF kapasitanslı, 35V rated alüminyum polimer hibrit kondansatördür. Through-hole radial can paketinde sunulan bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunar. 27 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. Yüksek frekansta 2.3 A (100 kHz) ve düşük frekansta 345 mA (100 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 sertifikasyonlu olup otomotiv uygulamalarında kullanıma uygundur. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 345 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 35 V