EEH-AZA1K330B
CAP ALUM POLY 33UF 20% 80V T/H
Seri / Aile Numarası
EEH-AZA1K330B
EEH-AZA1K330B Hakkında
Panasonic EEH-AZA1K330B, 33 µF kapasitanslı, 80V rated voltajlı alüminyum polimer hibrit kondansatördür. Through-hole montaj tipi radial can pakette sunulan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 10.000 saat lifetime garantisi sağlar. 36 mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine sahiptir. High frequency'de 1.7 A @ 100 kHz, low frequency'de 170 mA @ 100 Hz ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile tasarlanan bileşen, AEC-Q200 standartını karşılar ve otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.7 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 80 V